fbpx

Оренда бетонозмішувача у Львові

Оренда бетонозмішувача (бетономішалки) - одна з послуг, що надаються нашим пунктом прокату. Ми пропонуємо техніку для виконання будівельних робі. Використання бетонозмішувача допоможе пришвидшити бетонні роботи, зменшить витрату людських сил.

Оренда | бетонозмішувач 120 літрів

Ціна 250 грн / доба
Завдаток 4000 грн
Бетонозмішувачі

Прокат бетономішалки у Львові. Оренда по добово або по годинно.

Оренда | бетонозмішувач 180 літрів

Зверніть увагу
Пропозиція на даний момент не актуальна.
Бетонозмішувачі

Щоб орендувати бетономішалку, заповніть інформацію в формі:

Бетонозмішувачі для будівельних робіт

Без застосування спеціалізованого обладнання не обходиться жоден будівельний майданчик, незалежно від масштабів робіт. Одним з необхідних видів техніки є розчино-змішувач, призначений для швидкого виготовлення і підтримки в належному стані бетонних сумішей. Придбання повного парку техніки передбачає солідні капіталовкладення, які особливо не вигідні при невеликих обсягах будівництва, що не має постійного циклу, або застосуванні обладнання в особистих цілях. Використовувана для одноразових або непрофільних робіт мішалка вимагає не тільки місця для зберігання, але і вкладання коштів на її технічне обслуговування і ремонт. Оренда бетонозмішувача економить ваші фінанси, підвищуючи ефективність роботи організації. Ми пропонуємо вам функціональне обладнання для приготування якісних розчинів, яке:

  • Знаходиться в чудовому технічному стані;
  • Надійне і перевірене в роботі;
  • Компактне і зручне в транспортуванні. 
Переваги прокату бетономішалки

Оренда (прокат) бетономішалки виправдовує ціну, яку ви заплатите за її використання - власне виробництво будівельних матеріалів значно вигідніше, ніж їх придбання. Узята на певний термін, вона виключає простої, максимально завантажена і працює на отримання прибутку, а не в збиток.

Бетономішалка (бетонозмішувач) напрокат у Львові - це:

  • Можливість вибрати обладнання, яке відповідає вимогам вашого проекту, а не те, яке вписується в ваш бюджет або має «запас» можливостей; 
  • Відсутність необхідності витрачати час на пошук підходящої техніки;
  • Відмінні технічні та експлуатаційні характеристики кожної моделі;
  • Конкурентоспроможна ціна оренди на будь-який термін.

Ми відповімо на будь-які ваші питання і дамо детальну консультацію, як працює бетономішалка незалежно від її модифікації.