Оренда | Стрічкова шліфмашина Stanley SB90
- Тип: Стрічкова шліфмашина
- Живлення: мережа
- Споживана потужність, Вт: 900
- Мін. швидкість руху стрічки, м / хв: 240
- Макс. швидкість руху стрічки, м / хв: 380
- Розмір шліфувальної стрічки, мм: 533х75
- Регулювання положення стрічки: є
- Система пиловидалення: є
Оренда | Стрічкова акумуляторна шліфмашина AEG BHBS 18-75BL-0
- Тип: Стрічкова шліфмашина
- Живлення: акумулятор
- Мін. швидкість руху стрічки, м / хв: 135
- Макс. швидкість руху стрічки, м / хв: 300
- Регулювання швидкості руху стрічки: є
- Ширина шліфувальної поверхні, мм: 89
- Довжина шліфувальної поверхні, мм: 151
- Розмір шліфувальної стрічки, мм: 75х457
- Регулювання положення стрічки: немає
- Система пиловидалення: є
- Підключення пилососа: є
- Рівень шуму, дБ: 85
- Розміри, мм: 310/200
- Вага, кг: 3,7
- Комплектація: Стрічкова шліфмашина, 2 шліфувальної стрічки (К120 і К80), мішок
Щоб орендувати стрічкову шліфмашину, заповніть інформацію в формі:
Якщо є необхідність зняти лакове покриття, стару фарбу з будь-якої поверхні, усунути шорсткості будь-якого характеру, то шліфувальна машинка буде для вас кращим другом. Вона допоможе зробити всі роботи в найкоротші терміни. Шліфувальний апарат замінить наждачний папір, рубанок і напилок. Його можна використовувати як портативний пристрій або зробити з нього стаціонарний інструмент, закріпивши його в лещата.
При ремонті паркету необхідно зняти старий лаковий шар, зробити поверхню гладкою і потім наносити нове покриття з лаку, мастики і воску. Всі роботи можна виконувати рубанком, але на дерев'яній підлозі можуть залишитися подряпини. Усунути їх наждачним папером буде дуже складно. Грубу і тонку обробку дерев'яної поверхні легше зробити за допомогою шліфувальної машинки. Стару шпаклівку зазвичай знімають скребком. При цьому поверхня спочатку обробляють водою, вичікують певний час, щоб вода добре просочила шпаклівку, а потім вже приступають до обробки зашпакльованої поверхні. Шліфувальна машинка починає працювати відразу. При цьому скорочуються терміни ремонту. Забирається не тільки шар шпаклівки і фарби, але і всі нерівності і шорсткості.
Стару фарбу з металевих дверей, з кузова автомобіля також легше видаляти з використанням цього пристрою. Якщо площа поверхні, яку треба обробити невелика, то можна застосувати наждачний папір, в інших випадках краще використовувати шліфувальний апарат.
Робочим елементом машинки є абразивна стрічка, яку склеїли в кільце. Стрічку обертають ролики. Ширину стрічки і швидкість її руху підбирають в залежності від виконуваних робіт. Для того щоб дістатися у важкодоступні місця або обробити вузьку поверхню і згладити кути, вибирають малопотужний апарат з вузькою стрічкою. Машинку з великою потужністю беруть для обробки поверхонь великої площі. Діапазон потужності шліфмашинки 500-1700 Вт. Від того, наскільки буде потужною машинка, залежить час її роботи, швидкість руху абразивного елемента, споживання електрики і вага апарату. Швидкість стрічки може бути від 75 до 2000 м / хв. На високій швидкості зазвичай використовують вузькі стрічки. Широку стрічку встановлюють для роботи на малих обертах.
Для побутових цілей найчастіше купують машинки, здатні обертати стрічку зі швидкістю 400 м / хв. Вага шліфувальної машинки теж має значення. Чим більше потужність у апарату, тим більше його вага. Для того щоб обробляти підлогове покриття, можна використовувати машинку будь-якої ваги. Але при обробці вертикальних поверхонь та елементів інтер'єру апарат повинен зручно розташовуватися в руці. Вага малопотужних машинок не перевищує 4 кг. Апарати з великою потужністю можуть важити трохи більше 5 кг. Велика вага робить СШМ більш стійкою, і при включенні вона не вирветься з рук оператора. Абразивна стрічка має стандартні розміри: 75, 100, 115 мм. Для будь-якої поверхні оброблюваного елемента можна підібрати свій розмір. Для обробки паркету можна використовувати стрічку 115 мм. Стрічку такої ж ширини встановлюють і при обробці стін. Для того щоб прибрати навіть дрібні шорсткості, слід використовувати стрічку в 100 мм і збільшити швидкість її обертання.
Стаціонарна установка шліфувальні машини
Стрічкова шліфувальна машинка - пристрій переносний. Але при обробці невеликих елементів користуватися нею буде зручніше, встановивши її на верстаті за допомогою лещат. Дерев'яні ламелі можна шліфувати, взявши їх двома руками. СШМ можна використовувати і для заточування металевих виробів. Треба лише підібрати потрібну насадку і встановити певну швидкість.
Використання з пилозбірником
Шліфувальні роботи завжди супроводжуються великою кількістю пилу. Щоб сміття не розлітався по всій кімнаті, у машинок роблять вихід для пилососа. Весь пил всмоктується за допомогою вентилятора, який охолоджує саму машинку. З додатковою функцією збору пилу машинка прослужить довше. Сміття не буде осідати на роликах та інших елементах апарату. Машинку не треба буде постійно очищати від бруду і готувати її до нових робіт. Пил збирається в мішок і не заважає працювати ні оператору, ні машинці. Можна взяти в оренду апарати, які здатні збирати сміття як в мішок, так і в пилосос.
Пристрої з затяжним пуском
Починати роботу з машинкою треба з її запустити, і тільки потім опускати її на робочу поверхню. Машинка відразу включає задану швидкість, і при установці її на поверхню вона може вирватися з рук. Для того щоб цього не сталося, виробники забезпечили свої апарати «м'яким пуском». З такою функцією прилади набирають обертів поступово. На якість роботи це не вплине, але включення і початок роботи стане безпечним для оператора. Стрічкова шліфувальна машина скоротить терміни ремонтних робіт, спростить процес очищення будь-якого покриття і обробки будь-якій рівній поверхні.